Kebap 50 NC
184
Göztepe Mah. 1. Sk. No: 91 Battalgazi Yolu üzeri 1. KmMalatya,34100
+90 (422) 311 17 57Siverekli kardeşlerin yerinde, babadan oğula değişmeyen lezzet günümüze taşınmaktadır. Farklı mekan dizaynları ile ilgi odağı olan Kebap 50 NC sıcak ve soğuk salata çeşitleri ve yayık ayranı ile ayrı bir lezzet sunmaktadır. Közde kaçak çay ikramımızdır. Müessesemizde adana ve kıyma kebaplarının etleri zırhla hazırlanmaktadır. Ciğerimiz kuzu, kuşbaşımız sade iç bonfileden, tavuk çeşitlerimiz günlük seher piliç ürünüdür. Yazlık bahçemiz ve otoparkımız mevcuttur. Ayrıca toplantı ve davetler için rezervasyon yapılmaktadır. Toplantı ve aile salonu olarak düzenlenen 50 NC otobüs ve şark köşesi salonumuz bulunmaktadır.
21041Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 24:00
  • Servis Saatleri09:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Malatya, Battalgazi, Orduzu ve çevre semtlerde ki tüm ev iş yerlerine motorize ekiple hızlı servisimiz vardır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Malatya'dan Battalgazi'ye giderken, Battalgazi Yolu üzerinde 1. km de sağ cadde üzerinde.

İletişim Formu
Siverekli kardeşlerin yerinde, babadan oğula değişmeyen lezzet günümüze taşınmaktadır. Farklı mekan dizaynları ile ilgi odağı olan Kebap 50 NC sıcak ve soğuk salata çeşitleri ve yayık ayranı ile ayrı bir lezzet sunmaktadır. Közde kaçak çay ikramımızdır. Müessesemizde adana ve kıyma kebaplarının etleri zırhla hazırlanmaktadır. Ciğerimiz kuzu, kuşbaşımız sade iç bonfileden, tavuk çeşitlerimiz günlük seher piliç ürünüdür. Yazlık bahçemiz ve otoparkımız mevcuttur. Ayrıca toplantı ve davetler için rezervasyon yapılmaktadır. Toplantı ve aile salonu olarak düzenlenen 50 NC otobüs ve şark köşesi salonumuz bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Malatyaport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 85 firma yer almaktadır.