Pirlomen Erkek Ayakkabı

http://pirlomen.malatyaport.net
Pirlomen Erkek Ayakkabı
11
Halfettin Mah. Maski Karşısı Eken İş Merkezi No 8Merkez,34100
+90(532) 230 84 34Malatyada toptan erkek ayakkabı imalatı dendiğinde akla gelen firmamız 2006 yılında abuzer kanar tarafından malatyada kuruldu. Malatyada toptan erkek ayakkabı satışı yapan firmalar arasında zirvede yer alan pirlomen markası ile marka olma yolunda hızla ilerleyen firmamızın kurucusu abuzer kanar, 1987 yılından beri mesleğin içinden gelen bilgi birikimini yansıttığı özel modellerini son model makinalar ve konularında uzman elemanları ile toptancı firmaların vitrinlerine sunmaktadır. Malatyada günün trendi erkek ayakkabısı modelleri adından söz ettiren firmamız fason olarak bir çok markaya erkek ayakkabısı yapmaktadır. Malatyada erkek ayakkabısı modelleri, malatyada toptan kışlık erkek ayakkabısı satan firmalar dendiğinde karşısınıza çıkacak adres pirlomen, abuzer kanar olacaktır. Malatyada kaliteli erkek ayakkabısı imalatında ve toptan satışında sadece malatyada değil, çevre illerinde de tanınan, bilinen ve aranan firma olarak, bizimle çalışan tüm firmalara teşekkür ederiz. Malatyada kışlık harley bot toptan satışı, keşıl tarzı erkek ayyakkabısı imalatı ve toptan satışı, fantazi grubu erkek ayakkabısı imalat ve toptan satışı konusunda yine konularında uzman ekibimizle, estetik, sağlam, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Malatyada erkek ayakkabısında ihtisas sahibi firma olarak, ürettiğimiz ürünlerde, model olarak asla emitasyon yoktur. Erkek ayakkabısı parekende satışımız yoktur. Bütün satışlarımız toptan erkek ayakkabısı satışı şeklindedir. Malatyada her türlü erkek ayakkabı toptan satışı ve malatyada damatlık erkek ayakkabısı toptan satışında emsalsiz modellerimizle, geniş ürün yelpazemizle, her zevke hitap etmekteyiz. Toptan erkek ayakkabısı imalat ve satışı konusunda ürettiğimiz ürün grupları: Fantazi erkek ayakkabısı, Kışlık erkek ayakkabısı, Yazlık yumuşak tarz erkek ayakkabısı, Mevsimlik erkek ayakkabısı, Spor grubu erkek ayakkabısı, Erkek spor ayakkabısı, Timberland harley erkek ayakkabısı, Her türlü erkek ayakkabı modelleri, Yazlık erkek ayakkabı çeşitleri, Klasik erkek ayakkabısı.
4076Ziyaretçi
 • Yetkili Abuzer KANAR
 • Adres Halfettin Mah. Maski Karşısı Eken İş Merkezi No 8 - Merkez
 • Telefon +90(532) 230 84 34
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://pirlomen.malatyaport.net
 • Web Sitesihttp://pirlomen.malatyaport.net
 • E-Postaabuzerkanar@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış07:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Maski karşısı eken iş merkezi. 38. 351500, 38. 284289.

İletişim Formu
Malatyada toptan erkek ayakkabı imalatı dendiğinde akla gelen firmamız 2006 yılında abuzer kanar tarafından malatyada kuruldu.
Malatyada toptan erkek ayakkabı satışı yapan firmalar arasında zirvede yer alan pirlomen markası ile marka olma yolunda hızla ilerleyen firmamızın kurucusu abuzer kanar, 1987 yılından beri mesleğin içinden gelen bilgi birikimini yansıttığı özel modellerini son model makinalar ve konularında uzman elemanları ile toptancı firmaların vitrinlerine sunmaktadır.

Malatyada günün trendi erkek ayakkabısı modelleri adından söz ettiren firmamız fason olarak bir çok markaya erkek ayakkabısı yapmaktadır.
Malatyada erkek ayakkabısı modelleri, malatyada toptan kışlık erkek ayakkabısı satan firmalar dendiğinde karşısınıza çıkacak adres pirlomen, abuzer kanar olacaktır.

Malatyada kaliteli erkek ayakkabısı imalatında ve toptan satışında sadece malatyada değil, çevre illerinde de tanınan, bilinen ve aranan firma olarak, bizimle çalışan tüm firmalara teşekkür ederiz.

Malatyada kışlık harley bot toptan satışı, keşıl tarzı erkek ayyakkabısı imalatı ve toptan satışı, fantazi grubu erkek ayakkabısı imalat ve toptan satışı konusunda yine konularında uzman ekibimizle, estetik, sağlam, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.
Malatyada erkek ayakkabısında ihtisas sahibi firma olarak, ürettiğimiz ürünlerde, model olarak asla emitasyon yoktur.
Erkek ayakkabısı parekende satışımız yoktur.
Bütün satışlarımız toptan erkek ayakkabısı satışı şeklindedir.
Malatyada her türlü erkek ayakkabı toptan satışı ve malatyada damatlık erkek ayakkabısı toptan satışında emsalsiz modellerimizle, geniş ürün yelpazemizle, her zevke hitap etmekteyiz.
Toptan erkek ayakkabısı imalat ve satışı konusunda ürettiğimiz ürün grupları:
Fantazi erkek ayakkabısı,
Kışlık erkek ayakkabısı,
Yazlık yumuşak tarz erkek ayakkabısı,
Mevsimlik erkek ayakkabısı,
Spor grubu erkek ayakkabısı,
Erkek spor ayakkabısı,
Timberland harley erkek ayakkabısı,
Her türlü erkek ayakkabı modelleri,
Yazlık erkek ayakkabı çeşitleri,
Klasik erkek ayakkabısı.
Firmanızı Ekleyin

Malatyaport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 85 firma yer almaktadır.